با عرض سلام خدمت تمامی کاربران سایت مافیای فوتبال.

در این مقاله میخواهیم به پاسخ بعضی سوالاتی که بیشتر پرسیده می شوند بپردازیم پس اگر شما هم سوالاتی از این قبیل دارید همراه ما باشید.

این صفحه در حال به روزرسانی می باشد و ممکن است هروز سوالات جدیدی به این صفجه اصافه شود، دقت داشته باشید که این سوالات سوالاتی هستند که بیشتر پرسیده می شوند و به همین دلیل در این قسمت درج کرده ایم.

  1. آیا می توانم به سایت … اعتماد کنم؟– ما نمیتونیم با قطعیت درست یا غلط بودن یک وب سایت را تایید یا تکذیب کنیم، تمام سعی ما بر این است که با جمع کردن پیشینه کارکرد سایتها و همینطور نظراتی که از کاربران سایتها بدست می آوریم بعضی از وب سایت ها رو توصیه کنیم و بعضی که کلاهبرداری می کنند را معرفی کنیم.
  2. چطور باید ثبت نام کنیم؟– ثبت نام در هر سایتی متفاوت است اما معمولا بیشتر سایت ها تفاوتشان در اطلاعاتی است که از شما خواسته می شود، در حد امکان سعی میکنیم ساده ترین سایتها را برای آموزش به شما انتخاب کنیم تا بین تمام سایتها مشترک باشند.
  3. سایتی کلاه برداری کرده چکار کنم؟– ما نمیتوانیم برای شما کاری انجام دهیم باید از مراجع قانونی پیگیری کنید اما میتوانید آدرس و مشخصات وب سایتی که اقدام به کلاه برداری کرده است را برای ما ارسال کنید تا ما در لیست سایت های نامطمعن قرار دهیم و دوستان و کاربران دیگر گول این وب سایت های را نخورند.
  4. آیا شما با سایتی دشمنی دارید یا از سایتی بدون دلیل دفاع میکنید؟– خیر ما نه با سایتی دشمنی داریم و نه از سایتی بدون دلیل دفاع می کنیم، اگر سایتی مشخص شود که در حال کلاه برداری است حتما معرفی میکنیم و اگر سایتی کیفیت خدمات خوبی داشته باشد و میزان رضایت بالایی اعلام شود حتما تشویق می شود.
  5. خیلی تبلیغ فروش راه های برنده شدن در بازی های مختلف را دیده ام آیای صحت دارد؟– تاکید میکنم خیر!!!! حتما دقت کنید، راه برنده شدن به صورت تقلب به هیچ وجه وجود ندارد و اولین سوالی که باید برای شما پیش بیاید این است که شخصی که این پکیج را با مبلغ ناچیزی میفروشد آیا بهتر نیست که خودش از همین آموزش استفاده کند و هروز برنده شود؟؟؟
  6. چطور شما راه های برنده شدن را آموزش می دهید!؟– ما راه تقلب در بازی را آموزش نمی دهیم، توصیه هایی میکنیم و نکاتی رو به شما آموزش میدهیم که با استفاه از این نکات شانس برنده شدن شما در بازی ها بیشتر می شود نه اینکه صد در صد برنده باشید. مثلا این یکی از آموزش هایی است که درباره نکات بازی انفجار برای شما قرار داده ایم یا این مورد آموزش بازی تخته نرد می باشد همینطور یکی از مقالاتی که بسیار مفید می باشد آموزش بهترین روش های شرط بندی نتایج فوتبال می باشد.
  7. برای ثبت نام حتما باید حساب کاربری خود را شارژ کنم؟– خیر شما برای ثبت نام نیاز به شارژ جساب ندارید و تنها زمانی حساب خود را شارژ میکنیم که قصد بازی در سایت را داشته باشید.
  8. آیای می توانم برای پشتیبانی از شما کمک بگیرم؟– ما سایت خاصی را پشتیبانی نمیکنیم البته در حال رایزنی برای ثبت راه های ارتباطی با پشتیبانی وب سایت ها هستیم و به زودی در وب سایت قرار خواهیم داد.

پیام بگذارید